Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
Inteligentna bramka obrotowa dla pieszych Esd ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą ESD |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Długość ramienia: | 51cm |
Zatwierdzona przez CE alarmowa chowana klapa barierowa, bariera kontroli dostępu z czujnikiem podczerwieniIR
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| wielkość paczki: | 1280/1480*370*1070mm |
Stojąca w pełni automatyczna bramka z barierą klapową Czytnik kart RFID Zabezpieczający wykrywacz metali
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Goldantell Kindergarten Kołowrót Bariera Brama Kontrola dostępu Bramka bezpieczeństwa
| Nazwa pozycji: | Kontrola dostępu do kołowrotu w przedszkolu |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
System kontroli dostępu do statywu ESD z pedałem nożnym i 8-calowymi komputerowymi bramkami testowymi ESD
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu ESD |
|---|---|
| Monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
SUS304 Kołowrot bramki kontroli dostępu dla pieszych
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Zewnętrzna klapa Barrier Gate Swiping Card Barcode Stadium Anti-pułapka Funkcja
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Połowa wysokości Prestige Security Flap Gate Dwukierunkowy inteligentny kołowrót z klapą z systemem drzwi wejściowych Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
na podczerwień automatycznie mechanizm kołowrotu czytnik kodów kreskowych huśtawka ukryta bariera bramy dla dostępu uczniów;
| Rozmiar produktu: | 1,5*1,5*2,4 metra |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal kanałowa |
| Życie: | Ponad 15 lat |
Dostęp do przejścia Automatyczna brama bezpieczeństwa Swing Barrier Gate dla stacji metra / stadionu / uniwersytetu
| Nazwa produktu: | Obrotowa Brama Barierowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Pełna automatyka |
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |

