Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
51cm Ramię SUS304 IP54 Brama ESD Inteligentna bramka dla pieszych
| Nazwa produktu: | Bramy dla pieszych |
|---|---|
| Materiał: | SS304 |
| Oprogramowanie sterujące: | - Tak, proszę. |
Czytnik linii papilarnych RFID Swing Barrier Gate dla budynku mieszkalnego i biurowego
| Nazwa produktu: | Bramka szlabanowa skrzydłowa z czytnikiem linii papilarnych RFID dla rezydencji i budynku biurowego |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Szybki system kontroli dostępu Edestrian Barrier Gate ze stali nierdzewnej do sali restauracyjnej
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
System kontroli dostępu do kołowrotu z systemem Android 8 cali do rozpoznawania twarzy
| Nazwa przedmiotu: | System kontroli dostępu do kołowrotu z rozpoznawaniem twarzy |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Bramki wejściowe z czytnikiem linii papilarnych, bramki dwukierunkowe w metrze
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
zdalny dostęp RFID do kołowrotów o połowie wysokości
| Nazwa produktu: | Bramka barierowa RFID z kartą inteligentną do Teatru Biblioteki Szkolnej sterowana zdalnie |
|---|---|
| Silnik: | Zawór elektromagnetyczny DC24V |
| Materiał obudowy: | Standard krajowy 304# stal nierdzewna |
Elektroniczna akrylowa klapa barierowa 2-drożna pasy Dwukierunkowa bariera Rfid na imprezach wewnętrznych
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
900 mm Szeroki kanał wejściowy Bariera Brama Kontrola tłumu Automatyczne podwójne skrzydła optyczne
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*300*1000mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Lab / Factory Esd Kołowrót 8-calowy monitor LCD Wbudowany komputer
| Nazwa produktu: | Tester ESD Kołowrót |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
Lampka kontrolna LED Pojedyncza klapa silnika Bramka obrotowa Zasilacz 220 V / 110 V
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |

