Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
IP54 220v AC Power Flap Barrier Gate Elektroniczna bramka optyczna Wysokość talii
| Nazwa produktu: | Brama Bariery Klapowej |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*990mm |
| Wielkość paczki: | 1280*370*1070mm |
Wysokiej klasy hotel / szkoła / budynek biurowy Użyj kołowrotu o połowie wysokości z systemem kontroli wielodostępu
| Typ: | Kołowrót o połowie wysokości |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| wielkość paczki: | 1480/1280*370*1070mm |
RS485 Flap Wing Barrier Double Turnstile Metro 30-40 osób / min
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| wielkość paczki: | 1280/1480*370*1070mm |
Bramka z barierą klapową o połowie wysokości Bramka dwupasmowa z czujnikiem podczerwieni na dworzec autobusowy
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| wielkość paczki: | 1280/1480*370*1070mm |
Bramka obrotowa TCP / IP z kartą RFID / odciskiem palca w systemie kontroli dostępu control
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa TCP / IP z kartą RFID / odciskiem palca w systemie kontroli dostępu |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
8-calowy monitor LCD Bramka ESD Bramka obrotowa ze stali nierdzewnej do laboratorium / fabryki
| Nazwa produktu: | kołowrót esd |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
304 Bramka dla pieszych ze stali nierdzewnej Esd Inteligentna bramka barierowa
| Nazwa produktu: | Kołowrót bariery ESD |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
SUS304 Bramka obrotowa Esd Flap Inteligentna bramka kontroli ścieżki dla pieszych
| Nazwa produktu: | ESD Flap Turnstile |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Oprogramowanie sterujące: | - Tak, proszę. |
Dwukierunkowy mechanizm bariery kołowrotu rfid LED dla muzeum
| Nazwa produktu: | Dwukierunkowa bramka barierowa z mechanizmem klapy RFID LED do muzeum budynku biurowego |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
System kołowrotu ESD z wbudowanym 8-calowym źródłem komputerowym Statyka ludzkiego ciała Human Boday Kołowrót ESD
| Nazwa produktu: | System obrotowy ESD |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |

