Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
Bezpieczeństwo Szybkość Bramka Rozpoznawanie twarzy / Kontrola dostępu bezpieczeństwa RFID
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Wystawa sportowa Siłownia Automatyczne bramki wejściowe z kartą RFID Kod QR Odcisk palca
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Gym wejściowy obrotowy |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Typ wyświetlania: | Wyświetlacz twarzy ekran LCD |
|---|---|
| szerokość pasa: | 55-130 cm |
| Wymiar: | 1400*200*1000 mm (l*w*h) |
Wysuwana klapa barierowa ze stali nierdzewnej, dwukierunkowe wielokierunkowe bramki kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | 304 kołowrót statywu SUS |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
Wejście Exit Zewnętrzna klapa barierowa, automatyczna wodoodporna bariera klapowa dla obecności przy wyjściu
| Imię: | Zewnętrzna klapa barierowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| wielkość paczki: | 1480/1280*370*1070mm |
Pełna - automatyczna bramka barierowa z ramieniem obrotowym RFID do szkoły / biblioteki / teatru
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) * 165 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczne ramię opuszczane kontroli dostępu |
| Rozmiar produktuPort komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
Szybka bramka obrotowa statywu, dwukierunkowa bramka obrotowa Produkty zabezpieczające dalekiego zasięgu
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Klapa bezpieczeństwa Kontrola dostępu do bramki obrotowej z ekranem LCD Czytnik kodów QR Czytnik NFC
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Luxury Shape Speed Gate Security Kołowrotki o połowie wysokości do fitnessu
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | Bańka + skrzynia |
Wewnętrzna brama obrotowa dla pieszych ESD Bramka obrotowa IP54 SUS304 Materiał do laboratorium / fabryki
| Nazwa produktu: | ESD Access Turnstile Brama |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |

