Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
Brama wejściowa Swing Barrier z czytnikiem kart RFID i zarządzaniem oprogramowaniem
| Nazwa produktu: | Kołowrót obrotowy typu mostowego |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Automatyczne rozpoznawanie 0,2 s Swing Barrier Gate Access Column Swing Turnstile
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
School Kindergarten Swing Barrier Gate dwukierunkowa karta RFID kołowrotu
| Nazwa przedmiotu: | Dwukierunkowy kołowrót Panda |
|---|---|
| Podanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Brama barierowa Smart Swing z kartą RFID / odciskiem palca do zarządzania budynkiem
| Nazwa produktu: | Bramka Smart Swing z kartą RFID/odciskiem palca do zarządzania budynkiem |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dwukierunkowa kontrola dostępu Bramka obrotowa 1,1 metra Wózek inwalidzki dla osób niepełnosprawnych
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
High Security 304 Anti-pinch ze stali nierdzewnej dla dzieci Swing Barrier Gates Dostosowany kolor logo dostępny
| wielkość produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Bramki huśtawka dla dzieci |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
przedszkole Swing Barrier Gate 600 - 900 mm Szerokość przejścia regulowana w dwóch kierunkach
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
Automatyczne rozpoznawanie twarzy Bramka obrotowa do siłowni w bibliotece szkolnej biurowej
| Nazwa produktu: | Rozpoznawanie twarzy Turnstile Gate |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400*300*1000mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Konfigurowalne specjalne logo ze stali nierdzewnej Dwukierunkowa bramka obrotowa / automatyczny kołowrót
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
Dostosowywalny zwrotnik swingowy z rozpoznawaniem twarzy do kontroli dostępu pieszych
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wielkość: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Nazwa produktu: | Rozpoznawanie twarzy |

