Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
Zewnętrzna, wodoodporna kontrola dostępu IP67, obrotowe kołowroty obrotowe, kołowrót z kolorem malowanym
| Nazwa produktu: | 304 SUS TRIPIOD Turnstile |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Inteligentna wewnętrzna bramka ESD Wbudowany komputer do laboratorium / fabryki
| Nazwa produktu: | Kołowrót dostępu ESD |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
IP54 304 Bramki obrotowe ze stali nierdzewnej Inteligentne systemy bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą ESD |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Połączenie komunikacyjne: | Standardowy moduł komunikacyjny RS485. |
Wskaźnik kierunku LED Stacja metra Kontrola dostępu Klapa Kołowrót do budynku biurowego
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Podwójny silnik w pełni automatyczny mechanizm bramy z chowanym kołem obrotowym na lotnisku
| Rodzaj: | Kołowrót z podwójną klapą silnika |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Czytnik kodów QR Baffle Flap Barrier Gate, systemy bramek kołowrotu siłowni / stadionu
| Nazwa produktu: | Funkcja alarmu Czytnik kodów QR Baffle Flap brama barierowa do sali gimnastycznej i kina |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Zdalnie sterowane bramki obrotowe z bezpiecznym dostępem z wysuwanym ramieniem na podczerwień
| Nazwa produktu: | Pilot zdalnego sterowania Bariera RFID z klapą barierową z ramieniem wysuwanym na podczerwień |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Automatyczny kołowrót z klapą barierową z klapką z biletem na odcisk palca lub kartą IC
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| Czas na pracę po włączeniu zasilania: | 3 sekundy |
IP54 Wodoodporna bariera ochronna dla pieszych z automatycznym diektorem LED RFID
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
| Rozmiar produktu: | 1200*300*1000mm |
304 Brama ESD ze stali nierdzewnej Inteligentna brama barierowa kontroli ścieżki dla pieszych
| Nazwa produktu: | Bramka ESD |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |

