Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 984 produkty.
Wielkość obrotowa 600 mm szerokość przejścia z blokadą magnetyczną
| Interfejs komunikacyjny: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2s |
| Czas zamknięcia bariery: | 0,4s |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Kierunek operacji: | 1-kierunkowy |
Urządzenie do wielokrotnego odczytu o połowie wysokości Swing Gate Kołowrót Zdalnie sterowany przycisk
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Stadion / siłownia / rządowe systemy automatyczne Bramki obrotowe CE High Speed Barrier Gate
| Rozmiar produktu: | 1500L*1350 szer.*2300 wys. (MM) lub rozmiar niestandardowy |
|---|---|
| Pakiet: | 3 paczki, 7CBM |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Wewnętrzny kołowrót bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości
| Nazwa produktu: | Bramka kołowrotu trójnogu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dioda LED wskazuje kontrolę dostępu bramka kołowrotu statywu / kołowrót wysokości talii CE
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Dwukierunkowa stacja metra na lotnisku, pojedyncza bramka obrotowa, automatyczne drzwi obrotowe
| Rozmiar: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | 4 opakowania, 10CBM |
System kontroli dostępu ze stali nierdzewnej Statyw Bramka obrotowa Brama obrotowa dla pieszych
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Bramka z barierą klapową o połowie wysokości Bramka dwupasmowa z czujnikiem podczerwieni na dworzec autobusowy
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| wielkość paczki: | 1280/1480*370*1070mm |
System Rfid Speed Gate Kontrola dostępu do kołowrotu dla metra kolei metra
| Nazwa produktu: | Brama Swingowa Czasu Obecności |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70KG / szt |

