Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
document.title='
| Rozmiar produktu: | 1630*1500*2300mm (mm) |
|---|---|
| Pakiet: | 3 pakiety skrzynek, 7 CBM |
| Materiał: | 304 stal nierdzewna /316 stali nierdzewnej /202 stali nierdzewnej |
Bramka obrotowa do statywu z kartą Rfid z licznikiem do systemu Magement dla gości
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa statywu z licznikiem |
|---|---|
| Miejsce aplikacji: | Siłownia, park rozrywki, stadion, strefa publiczna, budynek biurowy, klub itp |
| Waga brutto: | 70 kg |
Czytnik kart M1 Pionowy statyw dla pieszych Kontrola dostępu do bramki obrotowej Przenośny
| Rodzaj: | Kołowrót pionowy statywu |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 980 mm (wys.) |
| wielkość paczki: | 500 mm (dł.) * 410 mm (szer.) * 1060 mm (wys.) |
Wejście i wyjście Kontrola dostępu do statywu Kołowroty IC Karta ID Odcisk palca Token ESD Tester
| Nazwa przedmiotu: | Konkurencyjna cena Kołowrót statywu |
|---|---|
| MATERIAŁ OBUDOWY: | 304 # ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Biometria Odcisk palca IC Karta ID Kontrola dostępu Kołowrotki 40 osób / min
| Nazwa produktu: | Kołowrót kontroli dostępu / Kołowrót klapowy |
|---|---|
| Numer przedmiotu: | GAT-201 |
| Waga brutto: | 80 kg / szt |
Buzzer Alarm Fastlane Turnstiles Bezszczotkowy serwosilnik Skaner linii papilarnych do biura
| Rozmiar: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15°C-70°C |
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
Office Gym 40 - 60p / M Przenośne kołowroty Przejście Kołowrót do rozpoznawania twarzy
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Niskoszumowa bramka obrotowa RFID Kontrola dostępu do siłowni Automatyczny reset Bramka obrotowa bramki obrotowej
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Całkowicie automatyczny zwrotnik rozpoznawania twarzy dla szkół Karta RFID dwukierunkowa
| uliczka: | Szerokość 600-900 mm Dostosowana |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/316 |
| Aplikacja: | Wewnątrz/na zewnątrz |
System termostatu Swing Turnstile Gate Fingerprint Access Control Bridge
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |

