Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 984 produkty.
Brama barierowa z silnikiem szczotkowym do automatycznych systemów bramek biurowych / szpitalnych
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Bezszczotkowy silnik prądu stałego Bramki bezpieczeństwa dla pieszych / kołowrót na stacji kolejowej Kontrola dostępu
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Mechanizm ręczny z pojedynczym wejściem na pełną wysokość kołowrotu / biometryczny automatyczny elektryczny
| Rozmiar produktu: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Typ: | Jednorazowe wejście pełnej wysokości zwrotnik |
Przenośna blokada bramki bezpieczeństwa o połowie wysokości 304 SS z akceptorem monet Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
SS316 RS485 Biometryczna bramka obrotowa dla pieszych na lotnisko
| Rozmiar produktu: | 2250 (dł.) * 1400 (szer.) * 1200 (wys.) mm |
|---|---|
| Typ: | Kontrola ręczna lub automatyczna |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
Anti Punching 0.6s Kołowrót ze szkła hartowanego o pełnej wysokości
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
System kontroli dostępu do kołowrotu z systemem Android 8 cali do rozpoznawania twarzy
| Nazwa przedmiotu: | System kontroli dostępu do kołowrotu z rozpoznawaniem twarzy |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Lobby Kontrola dostępu do talii Kołowrót Wyczyść skrzydła Producenci optycznych kołowrotów
| Aplikacja: | pobieranie opłat, stacja biletowa, biuro |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 30 ~ 40 osób / min |
| Kierunek: | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
Karta RFID Kod QR Odcisk palca Twarzowe bramki obrotowe o pełnej wysokości do stadionu na zewnątrz IP62
| Wielkość produktu: | 2400 * 1350 * 2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Kołowrót o pełnej wysokości z podwójnym dostępem |
Automatyczne wykrywanie ciała Bariera klapy kołowrotu 304 SS Rozpoznawanie twarzy Czytnik RFID
| Panel skrzydeł: | Kolor czerwony / niebieski / przezroczysty / czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 100-240 V (prąd przemienny) |
| Szybkość przepustowości: | 35 ~ 40 osób na min |

