Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 984 produkty.
Szybka przepustka dla pieszych Kołowrót dla pieszych Bariera obrotowa z podwójnymi skrzydłami z podwójnymi skrzydłami
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
SS 304/316 3 Rolling Turnstiles z przyciskiem / kartą / trybem pracy pilota
| Rozmiar: | 1200 mm (dł.) X 280 mm (szer.) X 1000 mm (wys.) |
|---|---|
| Nazwa: | Statyw bramki bramki |
| Tworzywo: | stal nierdzewna 304/316 |
Trójstopniowe bramy dla pieszych, zwrotniki, sterowanie dostępem do siłowni
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Wysoki poziom bezpieczeństwa 110v Piesząca brama zwrotnica kontrola dostępu dwa sposoby dla siłowni
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Anty-tail Security Czytnik RFID Bariera dla pieszych, elektroniczne kołowroty do przejścia budynku
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Automatyczna repozycja bezpieczeństwa Rfid Swing Kołowrót Elastyczny detektor IR Silnik szczotkowy DC 24V
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
System termostatu Swing Turnstile Gate Fingerprint Access Control Bridge
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Całkowicie automatyczny zwrotnik RFID
| Nazwa produktu: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Dwukierunkowe bramki obrotowe na całej wysokości Lotniska Stacja metra Automatyczne drzwi obrotowe
| Wielkość: | 2760*1350*2350 mm |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Pakiet: | 4 paczki, 10 CBM |
Blokada elektrozaworu Mechanizm kołowrotu obracający się o 90 stopni
| Rozmiar produktu: | 210(dł.)* 135(szer.)* 225(wys.)cm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 316/304 |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |

