Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Wewnętrzny kołowrót bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości
| Nazwa produktu: | Bramka kołowrotu trójnogu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dwukierunkowa stacja metra na lotnisku, pojedyncza bramka obrotowa, automatyczne drzwi obrotowe
| Rozmiar: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | 4 opakowania, 10CBM |
System kontroli dostępu ze stali nierdzewnej Statyw Bramka obrotowa Brama obrotowa dla pieszych
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Bramka z barierą klapową o połowie wysokości Bramka dwupasmowa z czujnikiem podczerwieni na dworzec autobusowy
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| wielkość paczki: | 1280/1480*370*1070mm |
304 Systemy automatyczne SUS Turnikiety Speedlany z identyfikacją czytnika kodów kreskowych
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Inteligentna bramka obrotowa do bramek bezpieczeństwa Kontrola dostępu Bramka do bramek obrotowych
| Nazwa produktu: | Inteligentny kołowrót prędkości |
|---|---|
| Garnitur dla: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Dostosuj OEM ODM Security Turnstile Gate Speed Swing Bramka obrotowa do siłowni Cinema School
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
304 Karta SUS RFID Kod QR Obrotowy kołowrót twarzy 90/120 stopni Pełna wysokość na zewnątrz
| Wielkość produktu: | 2400 * 1350 * 2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Kołowrót o pełnej wysokości z podwójnym dostępem |
Kontrola dostępu na całej wysokości Kołowrót o wysokim poziomie bezpieczeństwa Dwukierunkowy automatyczny
| Rozmiar produktu: | 2400 * 1350 * 2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Typ: | Kołowrót o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Rozpoznawanie twarzy odcisków palców Wysoki poziom bezpieczeństwa Kołowrót o pełnej wysokości na zewnątrz IP62
| Wielkość produktu: | 1500*1350*2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Kołowrót o wysokim poziomie bezpieczeństwa |

