Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Całkowicie automatyczny zwrotnik RFID
| Nazwa produktu: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Elektroniczna kontrola dostępu Bariera kołowrotu Rfid z kartą inteligentną
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Kołowrót kontroli dostępu do budynku biurowego / hotelu / lotniska / społeczności
| Nazwa produktu: | Kołowrót do budynku biurowego / hotelu / lotniska / społeczności |
|---|---|
| waga brutto: | 70 KG |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 lub stal nierdzewna 316 |
110 V 510 mm Ramię 20 W SS304 1 metr Brama kołowrotu statywu
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304, grubość nie mniejsza niż 1,3 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Długość ramienia: | 510 mm |
Diektor LED RFID Pół wysokości Brama Kołowrót Elektroniczny licznik do toalety sklepowej w supermarkecie
| Rozmiar produktu: | 1400 (dł.) * 290 (szer.) * 1000 (wys.) mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Kołowrót o pojedynczym dostępie Falf Height |
Brama obrotowa dla pieszych na statywie W pełni automatyczna kontrola dostępu 3 ramię na stadion
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Automatyczna, obrotowa bramka obrotowa, jednopasmowa biometryczna kontrola dostępu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Automatyczna bramka obrotowa z odciskiem palca Brama barierowa RFID Kontrola dostępu dla banków / hoteli
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Półautomatyczny system kontroli dostępu do bramki obrotowej statywu z czytnikiem RFID
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
50000 Face Capacity Full Hight Bramka kołowrotu Rozpoznawanie kontroli dostępu dla banku
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |

