Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Prestige skaner kodów QR / kodów kreskowych Kołowrót
| Nazwa produktu: | Bramka kontroli dostępu z kodem QR/kreskowym |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*980 mm |
Toalety publiczne Dwukierunkowe kołowroty SUS304 o pełnej wysokości Obsługiwane monety
| Kolor: | Powierzchnia z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | 600 mm |
| Typ: | Kontrola ręczna lub automatyczna |
304 Półautomatyczny pionowy kołowrót statywu ze stali nierdzewnej z czytnikiem kart Mifare
| Nazwa produktu: | Przenośny kołowrót statywu |
|---|---|
| Rozmiar: | 430*280*990mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Inteligentna 3-ramienna bramka obrotowa ze statywem ze stali nierdzewnej do ruchu / budynku biurowego
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dwukierunkowa, całkowicie elektryczna mechaniczna bramka obrotowa statywu dla stacji szkolnej w malowniczym miejscu
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Zastosowana szerokość 600-900 mm rozpoznawanie twarzy półautomatyczny zwrotnik z wymiarami 1200*280*1000 mm
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| uliczka: | Szerokość 600-900 mm Dostosowana |
| Rodzaj: | Półautomatyczny/w pełni automatyczny/ręczny |
Dostosowywalny gładki bramkowy obrót 600-900 mm dla bezpiecznego dostępu
| Rodzaj: | Półautomatyczny/w pełni automatyczny/ręczny |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316 |
| Wielkość: | 1200 * 280 * 1000 mm lub dostosowane |
304 Amortyzatory hydrauliczne ze statywem ze stali nierdzewnej z bramką obrotową Inteligentne
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 980 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Odcisk palca ESD Identyfikator kodu kreskowego / Kontrola dostępu do karty IC Kołowrót statywu Rfid do stacji metra
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Inteligentny spacer przez kołowrót z jednym ramieniem, w pełni automatyczny kołowrót dla banku
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
|---|---|
| Rodzaj: | Bramka obrotowa jednoramienna |
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) * 165 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |

