Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Brama barierowa z klapą o dużym natężeniu ruchu metra 304 Pojedynczy / podwójny rdzeń ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
Wysokość talii Dwukierunkowa klapa barierowa ze stali nierdzewnej, automatyczna bariera klapowa RFID dla samochodów
| Nazwa produktu: | 304 Brama barierowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
Zautomatyzowane systemy bramek odcisków palców
| Silnik: | Zawór elektromagnetyczny DC24V |
|---|---|
| Materiał mieszkaniowy: | Standard krajowy 304# stal nierdzewna |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Zamówione OEM Bezpieczeństwo Wrota Turnstile Jednorazowa brama 304 Standardowa stal nierdzewna
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Bezpieczeństwo pionowe Wrota skrzyżowe RFID karta otwarte ładunek Złożona drzwi z stali nierdzewnej
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Bramka ochronna dla pieszych RS485, kołowrót, system barierek ze stali nierdzewnej 304 ##
| Nazwa: | Bariera obrotowa z klapą zabezpieczającą |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| Rozmiar pakietu: | 1480/1280*370*1070mm |
Inteligentny antystatyczny pasek na nadgarstek ESD Gate z oprogramowaniem kontroli dostępu do karty HIV
| Monitor: | 8 cali |
|---|---|
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
| Oprogramowanie kontrolne: | Dostępny |
Certyfikat CE dwukierunkowy, w pełni automatyczny kołowrót kontroli dostępu linii papilarnych ze stali nierdzewnej;
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS485/TCP/IP |
| Wymiar: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |
Czytnik linii papilarnych RFID Swing Barrier Gate dla budynku mieszkalnego i biurowego
| Nazwa produktu: | Bramka szlabanowa skrzydłowa z czytnikiem linii papilarnych RFID dla rezydencji i budynku biurowego |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Drzwi kontrolne zabezpieczenia elektrycznego ESD
| Rozmiar ekranu wyświetlania: | 8 cali |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 /110 V (AC) |
| Komunikacja: | Rs485 |

