Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Automatyczna elastyczna obrotowa bramka obrotowa Wytrzymała stal nierdzewna do sklepów, supermarketów
| Rozmiar produktu: | średnica: słup główny: Φ168mm wysokość: 1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Automatyczna brama uchylna słupkowa |
Wytrzymała brama obrotowa ze stali nierdzewnej Brama barierowa portu RS485 Bramka obrotowa kołowrotu
| Rozmiar produktu: | 380(dł.)*280(szer.)*1000(wys.) (MM) |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Automatyczna brama uchylna mostu |
Czytnik NFC Swing Barrier Turnstile Bank Office Metro Supermarket Swing Gate
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Konfigurowalne specjalne logo ze stali nierdzewnej Dwukierunkowa bramka obrotowa / automatyczny kołowrót
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
Skaner kodów QR ze szczotkowanej stali nierdzewnej o pełnej wysokości Zarządzanie kanałami dla pieszych
| Wielkość produktu: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
| Szerokość przejścia: | 60 cm (lub wykonane na zamówienie) |
Stal nierdzewna 304 Chowana klapa skrzydłowa Brama dla pieszych / drzwi wejściowe
| Nazwa produktu: | Drzwi wejściowe ze stali nierdzewnej 304 z chowanymi skrzydłami i drzwiami wejściowymi do budynku bi |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Wielokrotny odczyt w pełni automatyczna brama wahadłowa ze stali nierdzewnej 304 304
| Nazwa produktu: | Brama obrotowa / kołowrót obrotowy turns |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Automatyczna bariera ze stali nierdzewnej Kołowrót Szybki Rfid z czytnikami linii papilarnych
| Zasilanie: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
Brama barierowa dla niepełnosprawnych 304 ze stali nierdzewnej do metra na lotnisku
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15°C-70°C |
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
Wejściowe automatyczne systemy kontroli dostępu do bram barierowych dla elektryczności statycznej
| Materiały mieszkaniowe: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤ 600 mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika |

