Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Brama obrotowa z pojedynczym wejściem o pełnej wysokości Brama obrotowa ze stali nierdzewnej 304 do więzienia
| Rozmiar produktu: | 1500(dł.)*1500(szer.)*2250(wys.) mm |
|---|---|
| Typ: | Pojedyncze wejście |
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
Anti Pinch ESD Turnstile Gate System Dwukanałowy test opaski ESD ze stali nierdzewnej
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Szybki system kontroli dostępu Edestrian Barrier Gate ze stali nierdzewnej do sali restauracyjnej
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
304 Złożona ze stali nierdzewnej, z motorem szczotkowanym i LED, opcjonalnie
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
| Kierunek operacji: | 2-kierunkowy |
Modna konstrukcja Klapy ze stali nierdzewnej Bariera Kołowrót Prędkość przejazdu 40 osób / min
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Waga netto: | 65 kg |
Kontrola bezpieczeństwa Karta RFID ze stali nierdzewnej Kołowrót obrotowy, elektryczna bramka obrotowa Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót z kartą RFID |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 150 kg/para |
Czytnik kart / opasek na nadgarstki Elektroniczne drzwi kołowrotu 304 Stal nierdzewna na zamówienie
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1510*380*1080mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Wejście do bramki elektrycznej ze stali nierdzewnej System kontroli dostępu do linii papilarnych
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,6 sekundy |
Bramka szybkobieżna ze stali nierdzewnej do kontroli dostępu Bramki obrotowe jedno lub dwukierunkowe
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 (dł.) * 280 (szer.) * 980 (wys.) mm |
| Materiał: | Standardowa stal nierdzewna 304 |
Niedotykająca Swing Barrier Gate Stal nierdzewna 35 osób na minutę Szybkość pracy
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z barierką zabezpieczającą |
| Komunikacja: | RS485 lub TCP/IP |

