Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Wejście i wyjście Automatyczna brama wahadłowa Inteligentna stal nierdzewna
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Pełna - automatyczna bramka barierowa z ramieniem obrotowym RFID do szkoły / biblioteki / teatru
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) * 165 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczne ramię opuszczane kontroli dostępu |
| Rozmiar produktuPort komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
Czytniki RFID / 2D Kołowrót całego ciała Stal nierdzewna 1,1 m Szerokie drzwi obejścia zamka magnetycznego
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 3100*1400*2250mm (MM) |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Mechaniczny obrotowy kołowrót całego ciała Automatyczne ręczne naciśnięcie drzwi ze stali nierdzewnej
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
| Zasilanie: | AC220V/110V |
IP62 Zewnętrzna kontrola dostępu antykorozyjna Bramka obrotowa ze stali nierdzewnej o pełnej wysokości
| Rozmiar produktu: | 1500 * 1350 * 2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Rodzaj: | Kołowrót o pełnej wysokości z podwójnym dostępem |
Obrotowy pas z wysokim kołowrotem Koło obrotowe z ramieniem Kołowrót ESD Statyw SUS 304 Stal nierdzewna
| Waga netto: | 45 kg |
|---|---|
| Karta machania: | Fakultatywny |
| Materiał mieszkaniowy: | 304 Pionowy kołowrotka ze stali nierdzewnej |
304 Bramka dwukierunkowa ze stali nierdzewnej do rozpoznawania twarzy dla publiczności
| Nazwa produktu: | Bramka kołowrotu do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| wielkość produktu: | 1200/1400*280*1000mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
W pełni automatyczna metalowa brama barierowa ze stali nierdzewnej 304 dla osób niepełnosprawnych
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Zatwierdzone przez CE bariery przeciwpoślizgowe ze stali nierdzewnej 304 TCTP / IP, RS485
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Bezpieczeństwo ze stali nierdzewnej Bramka obrotowa o pełnej wysokości z elektrycznym zarządzaniem mechanicznym
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1630*1500*2300mm (mm) |
| Pakiet: | 3 paczki, 7CBM |

