Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Wysoki poziom bezpieczeństwa rozpoznawania twarzy brama barierowa szybka prędkość 304 ze stali nierdzewnej
| Częstotliwość: | 50 Hz lub 60 Hz |
|---|---|
| Wilgotność: | 0-95% |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
Tester paska na nadgarstek / obuwia ESD z ekranem LCD, automatycznym kołowrotem, czytnikiem kart
| Wymiary pedału: | (szer.) 400 mm x (dł.) 420 mm x (wys.) 20 mm |
|---|---|
| Prawa ustawienie buta: | 750kΩ-35MΩ |
| Wymiary instrumentu: | (szer.) 166 mm x (dł.) 96 mm x (wys.) 40 mm |
Unikalne bramki obrotowe ze stali nierdzewnej, bramka obrotowa dla pieszych Anty retrogradacja
| Nazwa produktu: | Dostęp do kołowrotu statywu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*990mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Zewnętrzna trwała, odporna na kradzież odcisk palca bramka barierowa ze stali nierdzewnej 304304
| Rozmiar produktu: | 1200mm (dł.) * 280mm (szer.) * 1000mm (wys.) |
|---|---|
| Zgodny: | oprogramowanie i system kontroli odcisków palców |
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
Wysuwana klapa barierowa ze stali nierdzewnej, dwukierunkowe wielokierunkowe bramki kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | 304 kołowrót statywu SUS |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
Niestandardowa bariera obrotowa ze statywem ze stali nierdzewnej Brama obrotowa do publicznego holu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Elektryczny mechanizm bramy barierowej RFID Kontrola dostępu Brama obrotowa ze stali nierdzewnej
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Wewnętrzna / zewnętrzna dwuskrzydłowa bramka obrotowa dla pieszych o szerokości 900 mm Materiał ze stali nierdzewnej
| uliczka: | Kołowrót dwuskrzydłowy o szerokości 900 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Typ: | Półautomatyczny/w pełni automatyczny/ręczny |
Kontrola dostępu pełna wysokość zwrotnik inteligentne liczenie stali nierdzewnej dla dworca autobusowego
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Wejście do biura Kołowrót RFID ze stali nierdzewnej o szerokości przejścia 600 mm
| Nazwa produktu: | 304 SUS TRIPIOD Turnstile |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Typ: | Bramka obrotowa jednoramienna |

