Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Tester paska na nadgarstek / obuwia ESD z ekranem LCD, automatycznym kołowrotem, czytnikiem kart
| Wymiary pedału: | (szer.) 400 mm x (dł.) 420 mm x (wys.) 20 mm |
|---|---|
| Prawa ustawienie buta: | 750kΩ-35MΩ |
| Wymiary instrumentu: | (szer.) 166 mm x (dł.) 96 mm x (wys.) 40 mm |
Skaner kodów kreskowych / kodów QR dla pieszych RS485 Kołowrót do strefy turystycznej, muzeum, wejścia do kina
| Nazwa produktu: | Skaner kodów QR Kołowrót |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Napięcie robocze: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Automatyczne bramki zabezpieczające kołowrót
| Nazwa produktu: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200 mm (dł.) * 300 mm (szer.) * 980 mm (wys.) |
| Tworzywo: | Standardowa stal nierdzewna 304 |
Kod QR Kod kreskowy Kołowrót wysokości talii na stadion / siłownię / kino / obszar widokowy
| Nazwa produktu: | Kołowrót z kodem kreskowym Qr |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980 mm |
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
document.title='
| Nazwa produktu: | Systemy zarządzania biletami na turnie |
|---|---|
| Rozmiar obrotu: | 1200*280*990mm |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
8-calowy monitor LCD Bramka ESD Bramka obrotowa ze stali nierdzewnej do laboratorium / fabryki
| Nazwa produktu: | kołowrót esd |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Traffic Parking Security Barrier Gate Pojazd 24V DC Motor Czytnik rfid
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Podwójny silnik w pełni automatyczny mechanizm bramy z chowanym kołem obrotowym na lotnisku
| Rodzaj: | Kołowrót z podwójną klapą silnika |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
System biometryczny do rejestracji czasu pracy dla bramki obrotowej
| Pojemność odcisków palców: | 1500 SZT |
|---|---|
| Pojemność karty: | 10000szt |
| Typ: | Typ wodoodporny, pokryty skrzynką IP62 |
Kołowrot bramkowy ESD ze stali nierdzewnej 304 z 24-miesięczną gwarancją i wymiarami 1200*280*1000 mm
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000 mm |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |

