Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Wejście Exit Zewnętrzna klapa barierowa, automatyczna wodoodporna bariera klapowa dla obecności przy wyjściu
| Imię: | Zewnętrzna klapa barierowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| wielkość paczki: | 1480/1280*370*1070mm |
Budynek biurowy pół wysokości skręty bramy
| Nazwa produktu: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200mm (dł.) * 280mm (szer.) * 980mm (wys.) |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Bramka obrotowa termiczna Temperatura ciała Obrazowanie 1080P Klapa na podczerwień Drzwi prowadzące ręcznie
| Rozmiar: | Długość 1200*Szerokość 200*Wysokość 1000mm |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Rozpoznawanie twarzy Termometr na podczerwień Bramka obrotowa Bariera SUS304
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Dwukierunkowy system rozpoznawania twarzy z barierą obrotową o długości 1200 mm
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Zasilanie: | AC 100 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
304 ze stali nierdzewnej ESD Gate Anti Static Checker Tool Tester paska na nadgarstek Esd
| Nazwa produktu: | Badanie ESD |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
Rozpoznawanie twarzy dla pieszych Kołowrót Automatyczny dwukierunkowy dla budynku biurowego
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Dwukierunkowe szybkie bramki bezpieczeństwa kołowrotu Bezszczotkowy silnik 24 V DC do siłowni
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | Dł.1300*szer.200*wys.1000mm |
Automatyczny terminal rozpoznawania twarzy bramki kołowrotu RFID dla budynku biurowego
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | Dł.1300*szer.200*wys.1000mm |
High Speed Servo Slim Swing Barrier Gate Gym System rozpoznawania twarzy o pełnej wysokości
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń, brama o wysokiej stopie |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | Sygnał RS485/przekaźnik |
| Zasilanie: | AC100V-240V |

