Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Pionowe bramki Rfid o połowie wysokości do szkoły, dworca autobusowego i siłowni
| Materiał obudowy: | 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600mm |
| Nazwa produktu: | Kołowroty o połowie wysokości |
60-65 cm SS316 Karta Rfid Rozpoznawanie twarzy Kołowrót
| Rozmiar produktu: | 140(dł.)* 20(szer.)* 100(wys.)cm |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
Automatyczna brama bagażowa dla pieszych, system kodów kreskowych z trzema ramionami bezpieczeństwa
| Materiały mieszkaniowe: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | Szerokość przejścia: ≤600 mm |
| Rodzaj: | trójstopowy zwrotnik |
Inteligentna wewnętrzna bramka ESD Wbudowany komputer do laboratorium / fabryki
| Nazwa produktu: | Kołowrót dostępu ESD |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
8-calowy ekran Swing Barrier Gate AI Temp Skaner Kołowrót z kamerą do rozpoznawania twarzy
| Rozmiar produktu: | 140(dł.)* 28(szer.)* 100(wys.)cm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 316/304 |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Całkowicie automatyczny zwrotnik RFID
| Nazwa produktu: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Systemy kołowrotów linii papilarnych i RFID o połowie wysokości, kołowrót półautomatyczny na stacji kolejowej
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Półautomatyczne kołowrotki ze stali nierdzewnej o połowie wysokości, kołowrót o wysokości talii
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Standardowa stal nierdzewna 304 |
Bramki wejściowe i wyjściowe z kołowrotem o połowie wysokości na monety lub żetony w miejscach publicznych
| Przedmiot: | GAT-310 |
|---|---|
| Wersja: | półautomatyczne / w pełni automatyczne |
| Waga brutto: | 75kg |
Cały elektryczny mechaniczny statyw obrotowy Bramka obrotowa o połowie wysokości dla stacji fabrycznej
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sekundy |

