Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
8-calowy ekran ESD Tester z paskami na nadgarstku obuwie anty-statyczny Tester dla laboratorium i fabryki
| Kompatybilne: | Statyw bramka bramka, brama kółek klap |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt testowy ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
kontrola pieszych W pełni automatyczna strzałka kierunkowa systemu bramek obrotowych do połowy wysokości bramek;
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
Bramka obrotowa bezszczotkowa o wysokim poziomie bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | Wahadłowa brama prędkości |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316 stal nierdzewna |
| Waga netto: | 70 kg |
Dwukierunkowy kod dla pieszych Qr Swing Barrier Gate System drzwi słupkowych kołowrotu do siłowni
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Rozmiar bieguna: | średnica 168mm; wysokość 1050 mm |
| Szerokość przejścia: | 530mm-830mm |
Inteligentna klapa bezpieczeństwa Automatyczna bramka barierowa pod mocą roboczą 220 V / 110 V
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Enter Exit Karta RFID / Tester linii papilarnych / ESD System automatycznego sterowania klapą bariery kołowrotu
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Połowa wysokości Prestige Security Flap Gate Dwukierunkowy inteligentny kołowrót z klapą z systemem drzwi wejściowych Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Największa na świecie fabryka dostawca kołowrotu Foxconn ESD, bramka obrotowa testowa ESD do wejścia do fabryki
| Rozmiar pedału: | (W) 400 mmx (L) 420 mmx (h) 20 mm |
|---|---|
| Prawa ustawienie buta: | 0,01-1000 mΩ, dokładność ± 5% |
| Nazwa produktu: | Automatyczna kontrola dostępu Kołowrót statywu ESD |
Elektroniczna akrylowa klapa barierowa 2-drożna pasy Dwukierunkowa bariera Rfid na imprezach wewnętrznych
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Przenośna blokada bramki bezpieczeństwa o połowie wysokości 304 SS z akceptorem monet Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |

