Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Zatwierdzona przez CE brama z barierą klapową z funkcją czujnika podczerwieni w celu zapobiegania ściskaniu / ciągnięciu / wstecznemu
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Wejście do fabryki budynku Automatyczna bramka obrotowa Speed Gate pod 240 Volt
| Rozmiar produktu: | 1400 x 65 szer. x 1000 mm |
|---|---|
| Waga netto: | 80 kg |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 (na zamówienie) |
Bramka bezpieczeństwa RFID Flap Barrier kołowrotu z komunikatem głosowym i funkcją alarmu
| Nazwa produktu: | Brama szlabanowa RFID z funkcją komunikatów głosowych i funkcją alarmu |
|---|---|
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
W pełni automatyczny statyw obrotowy do bram obrotowych Kołowrotki o połowie wysokości w uniwersalnym pilocie
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Stojąca w pełni automatyczna bramka z barierą klapową Czytnik kart RFID Zabezpieczający wykrywacz metali
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Brama barierowa o dużej prędkości Automatyczna elektryczna bramka obrotowa Dropbox do drzwi zewnętrznych
| Zasilanie: | AC220V/110V |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Modna brama bezpieczeństwa Speed Gate Wysoka prędkość robocza Szklany kołowrót do usług publicznych
| Nazwa produktu: | 304 SUS Speed Turnstile Brama |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400*310*1000 mm |
| Rozmiar pakietu: | 1510*380*1080mm |
Czujnik podczerwieni Bramka barierowa kołowrotu z inteligentną funkcją zapobiegającą ściskaniu / ogonowi / retrogradacji
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
TCP / IP Fast Pass Auto Security Speed Gate Kołowrót z czytnikiem RFID DC 24V
| Nazwa produktu: | 304 SUS Speed Turnstile Brama |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400*310*1000 mm |
| Wielkość opakowania: | 1480*380*1080 mm |
Czytnik kodów QR Baffle Flap Barrier Gate, systemy bramek kołowrotu siłowni / stadionu
| Nazwa produktu: | Funkcja alarmu Czytnik kodów QR Baffle Flap brama barierowa do sali gimnastycznej i kina |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |

