Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Czujniki optyczne 0,6 s Chowana klapa barierowa Brama przeciwdziałająca ogonowaniu
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
Mechanizm Zk RS485 Fingerprint Slap Turnstile Gate 0,2 sekundy
| Zasilacz: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Kierunek: | do lub z, lub na dwa sposoby |
| Gwarancja: | 1 rok |
Metro Security Bramka obrotowa Trzy rolki Indoor Outdoor ze skanerem linii papilarnych twarzy
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
TCP IP Klapa barierowa Brama Wysokość talii Kołowroty ze stali nierdzewnej Dwukierunkowe
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
SS 304/316 3 Rolling Turnstiles z przyciskiem / kartą / trybem pracy pilota
| Rozmiar: | 1200 mm (dł.) X 280 mm (szer.) X 1000 mm (wys.) |
|---|---|
| Nazwa: | Statyw bramki bramki |
| Tworzywo: | stal nierdzewna 304/316 |
Szybka przejeżdżająca przez metro Klapowa brama barierowa z automatycznymi funkcjami resetowania
| Nazwa produktu: | Szybka przejeżdżająca przez metro Klapowa brama barierowa z automatycznymi funkcjami resetowania |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
| Materiał ramienia: | Ramię akrylowe lub miękkie |
Prestige skaner kodów QR / kodów kreskowych Kołowrót
| Nazwa produktu: | Bramka kontroli dostępu z kodem QR/kreskowym |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*980 mm |
Lekkie buty ochronne ESD Antystatyczne buty robocze z czterema otworami
| rozmiar pedału: | (W) 400mmx (L) 420mmx (H) 20mm |
|---|---|
| Prawe ustawienie buta: | 0,01-1000MΩ, dokładność ± 5% |
| Nazwa produktu: | Automatyczna kontrola dostępu Statyw ESD Turnstile |
Bramka obrotowa ze stali nierdzewnej 304/316 RFID 30 - 40 osób / min z silnikiem bezszczotkowym DC
| Nazwa: | Statyw bramki bramki |
|---|---|
| Zasilanie: | AC110~240 V |
| Poziom ochrony: | IP54 |
Kompleksowym sprzętem testowym ESD dla ciała ludzkiego Narzędzie antystatycznego sprawdzania ESD Wrist Strap Shoes Tester
| Kompatybilne: | Statyw bramka bramka, brama kółek klap |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt testowy ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

