Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Stadion Biometryczny 650 mm Szerokość 1200 w Kołowrót o pełnej wysokości
| Rozmiar produktu: | 2400 (dł.) * 1250 (szer.) * 2250 |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Gwarancja: | 1 rok |
Licznik RFID Optyczny kołowrót bariery z rozpoznawaniem twarzy w połowie wysokości
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Zasilanie: | AC110 lub AC220 +/- 10% |
RS485 Kontrola dostępu do twarzy Inteligentna brama barierowa do budynku biurowego w miejscu publicznym
| Nazwa pozycji: | Inteligentna brama barierowa kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
RFID Barcode Facial Recognition Flap Barrier Gate System kontroli dostępu dla pieszych
| Nazwa przedmiotu: | Brama barierowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
8-calowy Android Rozpoznawanie twarzy Kołowrót UE Zielony czytnik kodów QR
| Wykrywanie twarzy: | 20 tys. lokalnej bazy danych twarzy |
|---|---|
| Port USB: | USB2.0 i 2 mikrony |
| Tryb aplikacji: | Montaż bramowy, ścienny, biurkowy, podłogowy |
Kołowrót metra na lotnisku z terminalem PC z ekranem LCD do rozpoznawania twarzy
| Product Size: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
| Application: | Movie or Fitness certer or Hotel or Restaurant entrance |
Luksusowa powłoka Swing Barrier Turnstile Gate, brama barierowa Face Rec Swing
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
Kołowrót wysokości talii ze stali nierdzewnej ESD BLDC Drzwi bezpieczeństwa silnika do siłowni
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*300*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
Kontrola dostępu Bezpieczeństwo bariera bramy klapkowej Automatyczne zwrotniki z czytnikiem kodu Qr
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnętrzny zewnętrzny |
304 SS Materiał Wysokiej Szybkości Wrota Turnstile dla wewnętrznych zewnętrznych kontroli dostępu Super Małe Rozmiary
| Nazwa produktuSposób sterowania: | mała szybka brama z turniketem |
|---|---|
| Rodzaj: | Pełna automatyka |
| Metoda komunikacji: | TCP/IP lub RS485 |

