Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Dwukierunkowy mechanizm bariery kołowrotu rfid LED dla muzeum
| Nazwa produktu: | Dwukierunkowa bramka barierowa z mechanizmem klapy RFID LED do muzeum budynku biurowego |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Bramka kołowrotu trójramiennego
| Materiał mieszkaniowy: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600 mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika |
Bramka obrotowa Smart Card Elektryczna chowana bramka barierowa IP54 z interfejsem RFID
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
Trzy pasy 2250 mm Bramka obrotowa o pełnej wysokości Biometryczny skaner twarzy Licznik Led
| Rozmiar produktu: | 4100 (dł.) * 1500 (szer.) * 2250 (wys.) mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 316/304 |
Dwukierunkowa bramka obrotowa bezpieczeństwa o połowie wysokości z czytnikiem kart
| Aplikacja: | budynki biurowe, lobby, siłownia, bank, rząd itp. |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | 60-120 cm |
| Rozmiar produktu: | 140(dł.)* 20(szer.)* 100(wys.)cm |
Kontrola dostępu SUS304 IP54 Tester ESD Bramka Esd Bramka obrotowa
| Nazwa produktu: | System bramek kołowrotu ESD |
|---|---|
| Monitor: | 8 cali |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Kontrola bezpieczeństwa Karta RFID ze stali nierdzewnej Kołowrót obrotowy, elektryczna bramka obrotowa Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót z kartą RFID |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 150 kg/para |
Czytnik kodów QR Baffle Flap Barrier Gate, systemy bramek kołowrotu siłowni / stadionu
| Nazwa produktu: | Funkcja alarmu Czytnik kodów QR Baffle Flap brama barierowa do sali gimnastycznej i kina |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Wejście bezpieczeństwa Brama z barierą klapową / Bramki obrotowe o pełnej wysokości odcisków palców
| Nazwa produktu: | Wejście bezpieczeństwa Bariera klapowa Bariera bramy w zdalnym sterowaniu RFID i linii papilarnych |
|---|---|
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
| Ruch roboczy: | Elektrozawór DC24V |
Pionowa kontrola dostępu do statywu Kołowroty 420 mm (L) * 330 mm (W) * 990 mm (H)
| Nazwa produktu: | kołowrót mały rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Waga netto: | 40 kg |

