Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1030 produkty.
Bramka kołowrotu ze stali RFID
| Materiał mieszkaniowy: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | Szerokość przejścia: ≤600 mm |
| Typ: | kołowrót ze statywem z trzema ramionami |
Pionowe bramki Rfid o połowie wysokości do szkoły, dworca autobusowego i siłowni
| Materiał obudowy: | 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600mm |
| Nazwa produktu: | Kołowroty o połowie wysokości |
304 System rozpoznawania twarzy ze stali nierdzewnej System bezpieczeństwa kołowrotu 600 mm Szerokość przejścia
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
900 mm Szeroki kanał wejściowy Bariera Brama Kontrola tłumu Automatyczne podwójne skrzydła optyczne
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*300*1000mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Biblioteka / wnętrze sklepu Statyw Bramki bezpieczeństwa Jednokierunkowy dostęp dla pieszych Kołowrót Kod HS
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Automatyczne systemy bezpieczeństwa kołowrotów do pomiaru temperatury w szpitalu
| Aplikacja: | Na zewnątrz, biuro\szkoła\lotnisko\metro |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | wysokość 1450mm |
| Materiał drzwi: | Stal |
Wielofunkcyjna kontrola dostępu Klapa Bariera Kontrola wejścia do przejścia dla miejsc publicznych
| Nazwa produktu: | Wrota bariery z klapą kontroli dostępu |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*300*1000mm |
| Wielkość opakowania: | 1280*300*1070 mm |
Dwupasmowa bramka obrotowa o pełnej wysokości z kartą RFID / rozpoznawaniem twarzy dla więzienia na stadionie
| Wielkość produktu: | 2760*1350*2350 mm (może mieć niestandardowy rozmiar) |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Dwupasmowa brama z turniketem o pełnej wysokości |
500mm - 600mm Szerokość przejścia Statyw Bramka obrotowa AC110 - Zasilanie 240V
| Prędkość przejścia: | 30 ~ 40 osób/min |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Tworzywo: | stal nierdzewna 304/316 |
Wysoki poziom bezpieczeństwa, rozpoznawanie twarzy pieszych
| Nazwa produktu: | Kołowrót bramy skrzydłowej |
|---|---|
| Materiał: | 304 SS |
| Sposób kontroli: | Pełna automatyka |

