Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1030 produkty.
Unikalna wodoodporna bramka obrotowa dla dzieci podwójna kontrola bezpieczeństwa bez dotyku z wrzutnikiem monet
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
RS485 TCP IP Klapa Bramka kołowrotu Szkoła Rozrywka Bezpieczeństwo Bramka kołowrotu
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
Półautomatyczny biometryczny kołowrót o pełnej wysokości Obrót o 90 stopni Kołowrót ze stali nierdzewnej
| Rozmiar produktu: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Typ: | Jednorazowe wejście pełnej wysokości zwrotnik |
Brama obrotowa ze stali bezpieczeństwa Supermarket Brama obrotowa z bramką obrotową
| Rozmiar produktu: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Materiał drzwi: | Stal |
| Otwarta prędkość: | 3-10 sekund |
Bramka obrotowa ze stali nierdzewnej 304/316 RFID 30 - 40 osób / min z silnikiem bezszczotkowym DC
| Nazwa: | Statyw bramki bramki |
|---|---|
| Zasilanie: | AC110~240 V |
| Poziom ochrony: | IP54 |
Półautomatyczne rozpoznawanie twarzy Kołowrót Kołowrót ze stali nierdzewnej 304 1200 * 280 * 1000 mm
| Aplikacja: | Wewnętrzny / zewnętrzny |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
| Typ: | Półautomatyczny/w pełni automatyczny/ręczny |
Wydarzenie na zewnątrz FCC Swing Gate Turnstile Full Automatic 316 ze stali nierdzewnej
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Dwukierunkowy kołowrót 2-ścieżkowy z rozpoznawaniem twarzy dla szkół
| Wymiar: | 1200 (l)*280 (w)*900 (h) mm |
|---|---|
| Rodzaj: | ręczne lub półautomatyczne / pełne auto |
| Kompatybilne: | Face / RFID / Pedentpintrint / Moneta / QR kod kreskowy |
Modna brama bezpieczeństwa Speed Gate Wysoka prędkość robocza Szklany kołowrót do usług publicznych
| Nazwa produktu: | 304 SUS Speed Turnstile Brama |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400*310*1000 mm |
| Rozmiar pakietu: | 1510*380*1080mm |
kontrola dostępu do karty przeciągania bramka kołowrotu dla wózka inwalidzkiego
| Szerokość przejścia: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Aplikacja: | Fabryka, granica, roślina, szkoła, siłownia |
| Długość panelu wahadłowego: | 35 ~ 90 cm na szt |

