Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
CHINY luksusowa konstrukcja z inteligentnym kanałem jednoramienna brama obrotowa Kołowrotki o połowie wysokości ze znakiem CE CE
| Rozmiar produktu: | 1500x120x1000H mm, (lub niestandardowe) |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Szerokość przejścia: | 550 mm, 600 ~ 900 lub dłuższe na zamówienie |
Supermarket Wyjście / wejście z dużą prędkością i kontrola dostępu do bramy funkcja alarmu przeciw pośpiechowi
| Nazwa produktu: | Dwukierunkowa bramka z mechanizmem barierowym RFID z dwukierunkową klapą do muzeum biurowca |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Coin token metro tripod turntile system kontroli dostępu do oprogramowania SDK zarządzanie płatnościami;
| Materiały mieszkaniowe: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | Szerokość przejścia: ≤600 mm |
| Rodzaj: | Kołowrót statywu na monety |
Toaleta na monety i autobus Statyw Bramka obrotowa Przycisk pilota zdalnego sterowania
| Materiał obudowy: | 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika; |
Indonezja Więzienie o wysokiej pełnej wysokości bariera obrotowa jednotorowe wejście
| Rozmiar produktu: | 1630(dł.)*1500(szer.)*2300(wys.) mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Typ: | Jednorazowe wejście pełnej wysokości zwrotnik |
Przejście optyczna klapa barierowa, dwukierunkowa magistrala dźwiękowa o połowie wysokości kołowrotu Alarm
| czujnik podczerwieni: | 4-6 par |
|---|---|
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
| Nazwa produktu: | dwukierunkowy turniket z klapą |
Kołowrót do cyfrowego rozpoznawania twarzy, system kontroli dostępu do bramki Swing Barrier
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
Automatyczna bramka obrotowa dla pieszych z bramką obrotową IP54 do systemu kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa z przesuwną bramą obrotową |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70KG / szt |
Brama barierowa o dużej prędkości Automatyczna elektryczna bramka obrotowa Dropbox do drzwi zewnętrznych
| Zasilanie: | AC220V/110V |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Brama przesuwna Klapa Barrier Kołowrót Chowane skrzydła z systemem rozpoznawania twarzy
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Kierunek: | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |

