Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Drzwi kontrolne zabezpieczenia elektrycznego ESD
| Rozmiar ekranu wyświetlania: | 8 cali |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 /110 V (AC) |
| Komunikacja: | Rs485 |
Automatyczna kontrola dostępu Brama wejściowa do supermarketu Ruchoma szerokość przejścia 600-900 mm
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
Antykorozyjna opaska uciskowa SS304 Kontrola dostępu Autogate Barrier z kodem QR
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.120*wys.1000mm |
Wydział strażników ruchomych
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Gęstość ściany: | Stal nierdzewna 1,0 mm |
| Okładzina ścienna: | 15 mm sklejka |
W pełni automatyczne bramy dostępu do zabezpieczeń RFID o wysokiej przegrodzie ze stali nierdzewnej na lotnisko
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1500*W200*H1000mm |
W pełni automatyczny dostęp do bramy wahadłowej z alarmem dźwiękowym / świetlnym w celu zapobiegania nielegalnemu intruzowi
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Typ: | Inteligentna brama barierowa mostkowa |
| Szerokość przejścia: | 530mm-830mm |
Kamera sieciowa 12V DC Wiegand WIFI Swing Barrier Gate Bez rozpoznawania dotyku Rozpoznawanie twarzy
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
Automatyczna bramka zapobiegająca zgnieceniu Dwukierunkowa bariera Szybkie optyczne rozpoznawanie twarzy Bramka obrotowa z barierą obrotową
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Kompleksowym sprzętem testowym ESD dla ciała ludzkiego Narzędzie antystatycznego sprawdzania ESD Wrist Strap Shoes Tester
| Kompatybilne: | Statyw bramka bramka, brama kółek klap |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt testowy ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
8-calowy ekran ESD Tester z paskami na nadgarstku obuwie anty-statyczny Tester dla laboratorium i fabryki
| Kompatybilne: | Statyw bramka bramka, brama kółek klap |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt testowy ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

