Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Pełne automatyczne dwukierunkowe zabezpieczenie bramy skrzydłowej dla supermarketu o szerokości 120 - 160 mm
| Rozmiar produktu: | średnica: słup główny: Φ168mm wysokość: 1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 85 kg/zestaw |
Komunikacja TCP / IP Bramka obrotowa na monety Wejście o połowie wysokości Tokenowe drzwi maszyny Machine
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | drewniana skrzynka |
W pełni automatyczna metalowa brama barierowa ze stali nierdzewnej 304 dla osób niepełnosprawnych
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
304 SS Bramka dla pieszych Bramka basenowa Kontrolowana karta bezpieczeństwa
| Rozmiar produktu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | drewniana skrzynka |
Szklana klapa do rozpoznawania twarzy 2,2 m Swing Barrier Gate
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Kontrola dostępu NFC RFID czytnik kart bariera bramy
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Hotel Rozpoznawanie twarzy Swing Barrier Brama dwukierunkowa kod kreskowy Drzwi wejściowe
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Wejście do miejsca pracy Statyw Bramka obrotowa Bezkontaktowe rozpoznawanie twarzy z pomiarem temperatury ciała
| Procesor: | Procesor Quad Cortex-A17, częstotliwość 1,8 GHz |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 5.1 |
| Tryb aplikacji: | Brama, naścienna, pulpitowa, montaż na podłodze |
Bramy wjazdowe w jedną stronę Rozpoznawanie twarzy Kołowrót Silnik szczotkowy DC24V z wieloma funkcjami
| Rozmiar produktu: | 1400/1300*200*1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
| Życie: | Ponad 15 lat |
Skanowanie paszportów w celu kontroli tłumu
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość podawania: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |

