Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu dla pieszych Bramy bezpieczeństwa na lotnisku metra
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Automatyczna bariera huśtawkowa brama zwrotnica biurowa szybki dostęp do kontroli Smart Hotel zdalny sterowanie wejściem
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Karta bezpieczeństwa Statyw Bramka obrotowa Kontrola dostępu do drzwi TCP / IP 12 miesięcy gwarancji
| ODM/OEM: | Przyjęty |
|---|---|
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
Czujniki optyczne 0,6 s Chowana klapa barierowa Brama przeciwdziałająca ogonowaniu
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
Inteligentny mechanizm kołowrotu statywu Kod HS Automatyczny dostęp do wykrywacza metali
| Rozmiar: | dł.1200*szer.280*wys.1000mm |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 30 osób/min |
| Szerokość dostępu: | 550-600mm |
Czytnik kodów QR z pełną automatyczną kontrolą dostępu z barierą dostępu na pełnej wysokości
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
Gym Emergency Exit Swing Barrier Gate z rozpoznawaniem linii papilarnych
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 180 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
SUS 304 Czytnik kart RFID Flap Barrier Gate Access Control Fingerprint Access Control Flap Turntiles
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Wielokrotna brama kołowrotu statywu Stacja autobusowa Kontrola dostępu do biletów Wodoodporna
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Biblioteka / wnętrze sklepu Statyw Bramki bezpieczeństwa Jednokierunkowy dostęp dla pieszych Kołowrót Kod HS
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |

