Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Traffic Parking Security Barrier Gate Pojazd 24V DC Motor Czytnik rfid
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Brama obrotowa dla pieszych z szerokim pasem, budynek biurowy z automatyczną bramą wejściową DC
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
|---|---|
| Wymiar: | Dł. 1400 x szer. 200 x wys. 1000 mm |
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
Inteligentny czytnik kodów QR Bariera Swing Gate Skaner twarzy Bariera kanału dla pieszych
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Ręczna / automatyczna kontrola systemu Bariera wahacza pod przypomnieniem o dużej prędkości / kierunku
| Waga netto: | 45 kg/zestaw |
|---|---|
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Wejście o połowie wysokości Budynek biurowy Statyw Bramka obrotowa 304 Stal nierdzewna304
| Materiał obudowy: | standardowa stal nierdzewna 304 # |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | w promieniu 600 mm |
| Kierunek podania: | dwukierunkowy lub pojedynczy (regulowany) |
Auto kod statywu skaner kodu kreskowego
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | drewniana skrzynka |
High Class Swing Barrier Gate Dwukierunkowe pasy Automatyczne przesuwanie kart w parku rozrywki
| Rozmiar: | L1200/1400*W200*H1000mm |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | < 40 os./min |
| Szerokość dostępu: | Możliwość wykonania na zamówienie o długości 60,90 cm lub dłuższej |
Długość ramienia 60 - 90 mm Automatyczna brama skrzydłowa do supermarketu / dwukierunkowe drzwi z barierą przejścia
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Waga netto: | 45 kg/zestaw |
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
Biometryczne odciski palców Systemy bezpieczeństwa kołowrotu Kontrola dostępu
| Pojemność odcisków palców: | 500 |
|---|---|
| Pojemność dzienników: | 500 |
| Dostęp do pojemności zapisu: | Plactic |
Silna jednopasmowa brama obrotowa z barierą przeciw zakleszczeniu dla dostępu do bagażu
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | drewniana skrzynka |

