Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Ekran cyfrowy SS304 Bariera klapowa Bariera antystatyczna System testera kołowrotu
| Monitor: | 4,3 cala |
|---|---|
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
| Oprogramowanie kontrolne: | NIE |
Bramka obrotowa bezpieczeństwa AC / DC z kontrolą dostępu do rozpoznawania twarzy RFID
| Zasilanie: | AC/DC |
|---|---|
| Częstotliwość: | 50/60hz |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/TCP/IP |
Biurowy system kontroli dostępu z systemem rozpoznawania twarzy
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.120*wys.1000mm |
Automatyczne wejście szybkie bramy skręty RS485 35-40 Osoba / minuta dla biurowca Publiczne miejsce
| Nazwa produktuSposób sterowania: | Brama szybkiej prędkości |
|---|---|
| Ilość w podczerwieni: | 8-12 par w zależności od długości |
| Rodzaj: | Pełna automatyka |
Automatyczny dwukierunkowy szybki skrzypiec z czasem otwarcia/zamknięcia 0,2 s i komunikacja RS-232 RS485
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
| Kierunek operacji: | 2-kierunkowy |
Ruch pieszy Przenośne wejście Swing Barrier Gate
| Rozmiar produktu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
W pełni automatyczne kołowroty dostępu do drzwi ze stali nierdzewnej 600 mm Rozpoznawanie twarzy
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Office Gym 40 - 60p / M Przenośne kołowroty Przejście Kołowrót do rozpoznawania twarzy
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Biometryczny czytnik linii papilarnych RFID Kołowrót Budynek biurowy Szklane drzwi kołowrotu
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Wytrzymała brama obrotowa ze stali nierdzewnej Brama barierowa portu RS485 Bramka obrotowa kołowrotu
| Rozmiar produktu: | 380(dł.)*280(szer.)*1000(wys.) (MM) |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Automatyczna brama uchylna mostu |

