Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Ceny bezpośrednie z fabryki
| Zastosowanie: | Firma, hotel, lotnisko |
|---|---|
| Zasilacz: | 110~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | do lub z, lub na dwa sposoby |
Wodoodporna bramka obrotowa obrotowa z rozpoznawaniem twarzy SUS 304 w stylu przesuwnym
| Wysokość płotu szklanego: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, mniej niż 1 m |
|---|---|
| Typ: | Brama szybkobieżna w stylu przesuwnym |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
Anti Jump Rozpoznawanie twarzy Kołowrót Siłownia Szybka szklana brama huśtawka
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Inteligentna bramka obrotowa z kartą RFID Bramka obrotowa z czytnikiem linii papilarnych
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.200*wys.1000mm |
Wchodzenie do siłowni Wchodzenie do siłowni
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID, kod QR |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | Rs-232 |
IC, dowód osobisty, kod kreskowy, bimetryczny, dostęp do rozpoznawania twarzy Luxtry Swing Gate do budynku biurowego
| Przedmiot: | Brama skrzydłowa typu Luxtry |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Normalne życie w biegu: | 5 milionów |
Zintegrowana bramka obrotowa na statywie DC Bezszczotkowa maszyna do wprowadzania kart
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Aplikacja: | Firma, hotel, lotnisko |
| ODM/OEM: | Przyjęty |
Wąski hol z podwójnymi silnikami Speed Gate Turnstile Swing Barrier Cyfrowy system kontroli dostępu
| Prędkość tranzytowa: | 40 osób/min (normalnie otwarte) |
|---|---|
| Przedni ekran LED: | Można dostosować |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
Bramki kontroli dostępu do biura Kołowrót o szerokości przejścia 60 cm z barierą klapową
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Przeciwko śledzeniu odcisków palców pełna wysokość obrotowa obrotowa bezpieczeństwo obrotowa brama dla zakładu
| Certyfikat: | Ce |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |

