Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Rfid Reader Przesuwna brama prędkości obrotowej z odciskiem palca
| Typ: | pojedynczy rdzeń lub podwójny rdzeń, szybka brama |
|---|---|
| Otwórz Tyle: | Przesuwana szklana przeszkoda |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
SS316 RS485 Biometryczna bramka obrotowa dla pieszych na lotnisko
| Rozmiar produktu: | 2250 (dł.) * 1400 (szer.) * 1200 (wys.) mm |
|---|---|
| Typ: | Kontrola ręczna lub automatyczna |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
Podwójna bramka obrotowa silnika bezszczotkowego z silnikiem DC z systemem kontroli dostępu do monitorowania temperatury
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Automatyczne wykrywanie ciała Bariera klapy kołowrotu 304 SS Rozpoznawanie twarzy Czytnik RFID
| Panel skrzydeł: | Kolor czerwony / niebieski / przezroczysty / czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 100-240 V (prąd przemienny) |
| Szybkość przepustowości: | 35 ~ 40 osób na min |
60cm Automatyczna fabryka w Chinach Kod QR Odcisk palca Rozpoznawanie twarzy Bramki wejściowe Bramki obrotowe
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Bezpieczeństwo Metalowy kołowrót Kontrola dostępu na zewnątrz z czytnikiem kodów QR ESD
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Wysokiej bezpieczeństwa optyczne szybkie bramki z 1400x300x1000mm gabinet i DC12V zasilanie
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID, kod QR |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
System kontroli dostępu do kołowrotu DC12v Tester paska na nadgarstek z trzema wskaźnikami stanu
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Anti Pinch ESD Turnstile Gate System Dwukanałowy test opaski ESD ze stali nierdzewnej
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
304 ze stali nierdzewnej pełna wysokość brama zwrotnica pojedynczy przejście ze skanerem kodów kreskowych
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |

