Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
50000 Face Capacity Full Hight Bramka kołowrotu Rozpoznawanie kontroli dostępu dla banku
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
Zamówione OEM Bezpieczeństwo Wrota Turnstile Jednorazowa brama 304 Standardowa stal nierdzewna
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Kontrola dostępu pełna wysokość zwrotnik inteligentne liczenie stali nierdzewnej dla dworca autobusowego
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Bezpieczeństwo pionowe Wrota skrzyżowe RFID karta otwarte ładunek Złożona drzwi z stali nierdzewnej
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Niestandardowy kolor Biały Kontrola dostępu Kołowroty Szybkie przejście Swing Barrier Speed Gate
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
Dostosowana bramka obrotowa statywu OEM do budynku biurowego Gym Factory Bank
| ODM/OEM: | Przyjęty |
|---|---|
| Zasilacz: | 110~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
Tanie elektroniczne bramki obrotowe o pełnej wysokości, systemy bezpieczeństwa kołowrotów o niestandardowych rozmiarach
| Wielkość: | 1630 (l) * 1500 (w) * 2300 (h) mm (może być niestandardowy) |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Pakiet: | Pakiet skrzyni, 7cbm |
Płatne toalety z automatami wrzutowymi i kołowrotkami
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Ruch roboczy: | Wewnątrz/na zewnątrz -10 ℃ ~ 70 ℃ |
Dostosuj OEM ODM Security Turnstile Gate Speed Swing Bramka obrotowa do siłowni Cinema School
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |

