Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Dwukierunkowy kołowrót 2-ścieżkowy z rozpoznawaniem twarzy dla szkół
| Wymiar: | 1200 (l)*280 (w)*900 (h) mm |
|---|---|
| Rodzaj: | ręczne lub półautomatyczne / pełne auto |
| Kompatybilne: | Face / RFID / Pedentpintrint / Moneta / QR kod kreskowy |
Trójramienna bramka statywu z barierą RFID Kołowrót z czytnikiem kart IC / ID do stacji metra
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
|---|---|
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
| Waga netto: | 65 kg |
Inteligentna bramka obrotowa ESD w talii Konkurencyjna cena Automatyczna bramka barierowa
| Tworzywo: | stal nierdzewna 304 lub 316 |
|---|---|
| Zasilanie: | AC220V/110V,50/60Hz |
| Nazwa produktu: | System barier kontroli dostępu do drzwi |
Airport Metro Inteligentne szklane wejście Bramki obrotowe ładny kształt
| Rozmiar produktu: | 1400*310*1000 mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1510*410*1080 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
RFID Biometryczny kod kreskowy Speed Gate Kołowrót Systemy kontroli dostępu z kodem Qr Q
| Rozmiar produktu: | 1500x120x1000H mm (lub dostosuj rozmiar) |
|---|---|
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm dla opcji |
Szybkobieżna przesuwna bramka obrotowa o połowie wysokości z kontrolerem dostępu QR Code / RFID
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
Karta RFID Auto Entry Electric Turnstile Train Turnstile Barrier Gate dla obiektu sportowego
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Brama obrotowa z klapą / obrotnicą Kołowrót z kodem QR dla urzędu publicznego
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
Dwukierunkowe rozpoznawanie twarzy Kołowrót Jednordzeniowy Speedgate Jedno wejście / wyjście
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 65 kg |
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

