Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Kod QR Rozpoznawanie twarzy odcisków palców Kołowrót Zabezpieczenie ESD z kamerą termowizyjną
| Komunikacja: | Komunikacja RS485 |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 25-30 osób na minutę |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
Wrota barierowe z 304 stali nierdzewnej 1200 mm z systemem kodów kreskowych
| Zasilacz: | AC110V ± 10 V, 60 Hz / AC220V ± 10 V, 50 Hz |
|---|---|
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 1200/1400*300*990 mm |
Bramka ochronna dla pieszych RS485, kołowrót, system barierek ze stali nierdzewnej 304 ##
| Nazwa: | Bariera obrotowa z klapą zabezpieczającą |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| Rozmiar pakietu: | 1480/1280*370*1070mm |
Wejście do basenu toaletowego Połowa wysokości Moneta / żeton Obsługiwana połówkowa wysokość kołowrotu
| Aplikacja: | Wejście do toalety publicznej, basen |
|---|---|
| Średnica monety: | 18 mm ~ 30 mm |
| Typ: | Pionowy styl mniejszy rozmiar |
Stal nierdzewna 304 Chowana klapa skrzydłowa Brama dla pieszych / drzwi wejściowe
| Nazwa produktu: | Drzwi wejściowe ze stali nierdzewnej 304 z chowanymi skrzydłami i drzwiami wejściowymi do budynku bi |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Skaner biometryczny SS Dwukanałowa bramka obrotowa Speedlane
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń, brama o wysokiej stopie |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Gwarancja: | Rok |
Ekran cyfrowy SS304 Bariera klapowa Bariera antystatyczna System testera kołowrotu
| Monitor: | 4,3 cala |
|---|---|
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
| Oprogramowanie kontrolne: | NIE |
Inteligentny kołowrót bramki obrotowej karty Rfid do kontroli wejścia do biura
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń, brama o wysokiej stopie |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | Sygnał RS485/przekaźnik |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Zmywalny kombinezon Clean Room ESD Antystatyczna odzież bezpyłowa
| monitor: | 8 cali |
|---|---|
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
| Oprogramowanie sterujące: | Dostępny |
Kombinezon do pomieszczeń czystych Antystatyczny kombinezon ESD Odzież Jednolita regularna odzież ochronna
| monitor: | 8 cali |
|---|---|
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
| Oprogramowanie sterujące: | Dostępny |

