Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Biometria Odcisk palca IC Karta ID Kontrola dostępu Kołowrotki 40 osób / min
| Nazwa produktu: | Kołowrót kontroli dostępu / Kołowrót klapowy |
|---|---|
| Numer przedmiotu: | GAT-201 |
| Waga brutto: | 80 kg / szt |
Wysoka trójramienna bramka rolkowa z trójramienną bramką obrotową do kontroli dostępu dla pieszych
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Szybka brama bezpieczeństwa z klapą kołowrotu z rozpoznawaniem twarzy / kontrolą dostępu RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Wysuwana klapa barierowa ze stali nierdzewnej, dwukierunkowe wielokierunkowe bramki kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | 304 kołowrót statywu SUS |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
Inteligentne karty Swipe Kontrolowane bramy dostępu do wejścia do biura hotelu Stadium Club Club
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*300*1000mm |
| Waga netto: | 80kg |
Wewnętrzna brama obrotowa dla pieszych ESD Bramka obrotowa IP54 SUS304 Materiał do laboratorium / fabryki
| Nazwa produktu: | ESD Access Turnstile Brama |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
Wejściowe automatyczne systemy kontroli dostępu do bram barierowych dla elektryczności statycznej
| Materiały mieszkaniowe: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤ 600 mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika |
Bezdotykowy kołowrót do wykrywania twarzy / wskaźnik termometru kamery Wi-Fi Urządzenie kontroli dostępu w czasie obecności
| Rozmiar produktu: | 210(dł.)* 135(szer.)* 225(wys.)cm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 316/304 |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Statyw linii papilarnych RFID Bramka obrotowa Kontrola dostępu System kołowrotu
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Anti Tail Security Airport Biometryczny wyświetlacz LED z barierą obrotową do szkoły / hotelu
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 980 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |

