Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
TCP IP Klapa barierowa Brama Wysokość talii Kołowroty ze stali nierdzewnej Dwukierunkowe
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Przenośna blokada bramki bezpieczeństwa o połowie wysokości 304 SS z akceptorem monet Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Czujnik podczerwieni Bramka barierowa kołowrotu z inteligentną funkcją zapobiegającą ściskaniu / ogonowi / retrogradacji
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Wejście do biura Kołowrót RFID ze stali nierdzewnej o szerokości przejścia 600 mm
| Nazwa produktu: | 304 SUS TRIPIOD Turnstile |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Typ: | Bramka obrotowa jednoramienna |
Modna brama bezpieczeństwa Speed Gate Wysoka prędkość robocza Szklany kołowrót do usług publicznych
| Nazwa produktu: | 304 SUS Speed Turnstile Brama |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400*310*1000 mm |
| Rozmiar pakietu: | 1510*380*1080mm |
Bramka bezpieczeństwa RFID Flap Barrier kołowrotu z komunikatem głosowym i funkcją alarmu
| Nazwa produktu: | Brama szlabanowa RFID z funkcją komunikatów głosowych i funkcją alarmu |
|---|---|
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
Czytnik kart / opasek na nadgarstki Elektroniczne drzwi kołowrotu 304 Stal nierdzewna na zamówienie
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1510*380*1080mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
W pełni automatyczna klapa barierowa z kartą czytnika / rozpoznawaniem odcisków palców do wejścia do siłowni / klubu
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Zatwierdzona przez CE brama z barierą klapową z funkcją czujnika podczerwieni w celu zapobiegania ściskaniu / ciągnięciu / wstecznemu
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Kontrola dostępu Barcode Klapa Bariera Kołowrót Przegroda Drzwi Tablica sterowania silnikiem Control
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z barierką zabezpieczającą |

