Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Wejście bezpieczeństwa Brama z barierą klapową / Bramki obrotowe o pełnej wysokości odcisków palców
| Nazwa produktu: | Wejście bezpieczeństwa Bariera klapowa Bariera bramy w zdalnym sterowaniu RFID i linii papilarnych |
|---|---|
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
| Ruch roboczy: | Elektrozawór DC24V |
Zdalnie sterowane bramki obrotowe z bezpiecznym dostępem z wysuwanym ramieniem na podczerwień
| Nazwa produktu: | Pilot zdalnego sterowania Bariera RFID z klapą barierową z ramieniem wysuwanym na podczerwień |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Automatyczna bramka szlabanu Fast Speed na lotnisko na stacji i na siłownię Fitness
| Nazwa produktu: | Automatyczna bramka szlabanu Fast Speed na lotnisko na stacji i na siłownię Fitness |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Bramki bezpieczeństwa kołowrotu 50HZ z kontrolą dostępu z interfejsem RS485 promieni podczerwonych
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Transmisja: | Całkowicie elektryczny mechaniczny |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Bezpieczeństwo Bramka barierowa kołowrotu wysokości pasa do systemu kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Rfid Reader Przesuwna brama prędkości obrotowej z odciskiem palca
| Typ: | pojedynczy rdzeń lub podwójny rdzeń, szybka brama |
|---|---|
| Otwórz Tyle: | Przesuwana szklana przeszkoda |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
CE Bramki bezpieczeństwa dla pieszych Dwukierunkowe rozpoznawanie twarzy RFID Kołowrót o pełnej wysokości
| Rozmiar produktu: | 3100 (dł.) * 1500 (szer.) * 2250 (wys.) mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Więzienie, fabryka, rząd itp. |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 316/304 |
8-calowy ekran LCD ESD z pedałem stóp i bransoletą
| Wymiar: | L1200/1400XW280XH1000MM |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Kołowrot bramkowy ze stali nierdzewnej z RFID, czas bariery 0,2 s
| Interfejs komunikacyjny: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2s |
| Czas zamknięcia bariery: | 0,2s |
Anti Tail Security Airport Biometryczny wyświetlacz LED z barierą obrotową do szkoły / hotelu
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 980 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |

