Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Półautomatyczne sterowanie Passager Security Bariera dla pieszych Swing Barrier Interfejs RS485 / TCP / IP
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Zatwierdzona przez CE bariera wahacza 180 stopni / automatyczna bariera huśtawki dla pieszych
| Rozmiar produktu: | 1200mm (dł.) * 280mm (szer.) * 1000mm (wys.) |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Automatyczna brama uchylna mostu |
Brama barierowa z silnikiem szczotkowym do automatycznych systemów bramek biurowych / szpitalnych
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Inteligentne systemy bezpieczeństwa wejścia do chodnika z podwójnym pasem Połowa wysokości
| Nazwa produktu: | Inteligentna brama wahadłowa z podwójnym pasem chodnika z kartą RFID / odciskiem palca |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Anti Punching 0.6s Kołowrót ze szkła hartowanego o pełnej wysokości
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
RFID QR Barcode Swing Gate Kołowrót Rozpoznawanie twarzy dla hoteli
| Nazwa produktu: | bramka prędkości |
|---|---|
| Pozew o: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Format Wiegand: | 26/34 |
Wrota bezpieczeństwa w stylu żaglowca w kształcie bramy prędkościowej
| Nazwa produktuSposób sterowania: | Chińska brama prędkości |
|---|---|
| Ilość w podczerwieni: | 8-12 par w zależności od długości |
| Rodzaj: | Pełna automatyka |
Wchodzenie do siłowni Wchodzenie do siłowni
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID, kod QR |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | Rs-232 |
Wysuwana klapa barierowa ze stali nierdzewnej, dwukierunkowe wielokierunkowe bramki kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | 304 kołowrót statywu SUS |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
Biometryczna bariera klapy kontroli dostępu, w pełni automatyczna brama barierowa dla biblioteki / teatru
| Nazwa: | Brama Barierowa dla Biblioteki |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| wielkość paczki: | 1480/1280*370*1070mm |

