Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Hotel Silvery Swing Speed Gate Turnstile Indoor / Outdoor Waterproof Barrier Gates
| Nazwa produktu: | Wahadłowa brama prędkości |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70 kg |
TCP IP Klapa barierowa Brama Wysokość talii Kołowroty ze stali nierdzewnej Dwukierunkowe
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Automatyczne systemy bezpieczeństwa bramy wjazdowej do biura CE we wszystkich urządzeniach elektrycznych mechanicznych
| Nazwa produktu: | Inteligentna brama wahadłowa z podwójnym pasem chodnika z kartą RFID / odciskiem palca |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Zewnętrzna trwała, odporna na kradzież odcisk palca bramka barierowa ze stali nierdzewnej 304304
| Rozmiar produktu: | 1200mm (dł.) * 280mm (szer.) * 1000mm (wys.) |
|---|---|
| Zgodny: | oprogramowanie i system kontroli odcisków palców |
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
Cyfrowa 7-calowa funkcja rozpoznawania twarzy Kontrola dostępu do bramki obrotowej Bramka szybkobieżna
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Automatyczna, obrotowa bramka obrotowa, jednopasmowa biometryczna kontrola dostępu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Kołowrót kontroli dostępu ESD RS485 z czytnikiem linii papilarnych / biletów / kart
| Poziom ochrony: | IP54 |
|---|---|
| szerokość pasa: | 550 ~ 900 mm |
| Długość życia: | 5 milionów razy |
Automatyczne wejście szybkie bramy skręty RS485 35-40 Osoba / minuta dla biurowca Publiczne miejsce
| Nazwa produktuSposób sterowania: | Brama szybkiej prędkości |
|---|---|
| Ilość w podczerwieni: | 8-12 par w zależności od długości |
| Rodzaj: | Pełna automatyka |
Bariera obrotowa ze stali nierdzewnej 550-600mm z testerem ESD
| Szerokość przejścia: | 550mm-600mm |
|---|---|
| PRZEJŚCIE PRĘDKOŚCI: | 30-40 osób/min |
| Zasilacz: | 110~240 V (prąd przemienny) |
Baryera swingowa z rozpoznawaniem twarzy RFID 20K Baza danych DC12V 5W
| Interfejs komunikacyjny: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2s |
| Typ kontroli dostępu: | Rozpoznawanie twarzy, karta RFID |

