Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Wejście do biura Kołowrót RFID ze stali nierdzewnej o szerokości przejścia 600 mm
| Nazwa produktu: | 304 SUS TRIPIOD Turnstile |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Typ: | Bramka obrotowa jednoramienna |
Hotel Silvery Swing Speed Gate Turnstile Indoor / Outdoor Waterproof Barrier Gates
| Nazwa produktu: | Wahadłowa brama prędkości |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70 kg |
Logo OEM Kołowrót przesuwny / kod QR Drzwi kołowrotu / Bramka obrotowa bezpieczeństwa / Do holu publicznego
| Rozmiar produktu: | 1400/1300*200*1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Życie: | Ponad 15 lat |
Bramki obrotowe dla pieszych na wysokości pasa piloty bezprzewodowy system alarmowy
| Nazwa produktu: | Brama z klapą dla pieszych |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 300 * 1000 mm |
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
Bramka obrotowa z inteligentną klapą jedno lub dwukierunkowa opcjonalnie dla lotniska na stacji
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa z inteligentną klapą jedno lub dwukierunkowa opcjonalnie dla lotniska na stacji |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Zewnętrzna brama kołowrotu statywu, wejście do kołowrotu ze zdalnym sterowaniem .
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 980 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Dwukierunkowa półautomatyczna bramka obrotowa statywu z czytnikiem kodów kreskowych QR Q
| Silnik: | Zawór elektromagnetyczny DC24V |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Standard krajowy 304# stal nierdzewna |
| Kompatybilne: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Biometryczny bilet z kodem kreskowym Metro Flap Barrier Gate do kontroli dostępu
| Materiały mieszkaniowe: | Standard 304# stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | w odległości 600 mm |
| Kierunek mijania: | dwukierunkowy lub pojedynczy (regulowany) |
IP65 Full Body Swing Gate Turnstile Emv Bezdotykowy czytnik kart do użytku na zewnątrz / wewnątrz
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z barierką zabezpieczającą |
| Komunikacja: | RS485 lub TCP/IP |
Heavy Flow Elektroniczna klapa kołowrotu Bramka bezpieczeństwa Bariera bezszczotkowy silnik DC
| Wielkość produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |

