Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Karta RFID Face Full Height Kołowrót High Saftey Pojedyncza / podwójna linia do więzienia
| Wielkość produktu: | 1630x1580x2300 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Kołowrót o pełnej wysokości z podwójnym dostępem |
Rozpoznawanie twarzy odcisków palców Wysoki poziom bezpieczeństwa Kołowrót o pełnej wysokości na zewnątrz IP62
| Wielkość produktu: | 1500*1350*2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Kołowrót o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Personel wejściowy do pomieszczeń czystych Tester ESD Klapka Bramka obrotowa do paska na nadgarstek i stopę
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
TCP / IP Fast Pass Auto Security Speed Gate Kołowrót z czytnikiem RFID DC 24V
| Nazwa produktu: | 304 SUS Speed Turnstile Brama |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400*310*1000 mm |
| Wielkość opakowania: | 1480*380*1080 mm |
Podwójny dostęp do drzwi dwukierunkowy kanał elektryczny bezpieczny kołowrót wejściowy do biblioteki z interfejsem RFID z kodami kreskowymi
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Passage Gym Train Station Brama obrotowa Bramka Multi Acess Dopuszczalna
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu do siłowni |
|---|---|
| Miejsce aplikacji: | Siłownia, park rozrywki, stadion, strefa publiczna, budynek biurowy, klub itp |
| Waga brutto: | 70 kg |
50w Indoor Outdoor Kołowrót Oparty na sieci IP Biometryczny dostęp Zautomatyzowane bramki bezpieczeństwa
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 300 * 1000 mm |
| Waga netto: | 80 kg |
System kontroli dostępu Wysokość talii Statyw Bramka obrotowa Dostosowana
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Bramka bezpieczeństwa RFID Flap Barrier kołowrotu z komunikatem głosowym i funkcją alarmu
| Nazwa produktu: | Brama szlabanowa RFID z funkcją komunikatów głosowych i funkcją alarmu |
|---|---|
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
Całkowicie elektryczna mechaniczna brama obrotowa, kontrola dostępu do bramki obrotowej o połowie wysokości rezydencji
| Nazwa produktu: | Całkowicie elektryczna mechaniczna brama wahadłowa w kontroli dostępu do rezydencji |
|---|---|
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 1 sekunda |

