Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 460 produkty.
Hydrauliczny system blokowania dróg z barierą drogową ze stali nierdzewnej 304
| Ocena ochrony: | IP54 |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal A3, farba antykorozyjna |
| Odległość komunikacji: | ≤1200m |
Bi Direction Tripod Barrier Gate Fabryczna kontrola dostępu Bezpieczeństwo
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Włóczęga barierowa 304 ze stali nierdzewnej 1200x300x1000mm NFC RFID Access
| Przełączanie zasilania: | AC220 ± 10%V 50 Hz lub AC110 ± 10%V 60 Hz |
|---|---|
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 1200 * 300 * 1000 mm |
51cm Ramię SUS304 IP54 Brama ESD Inteligentna bramka dla pieszych
| Nazwa produktu: | Bramy dla pieszych |
|---|---|
| Materiał: | SS304 |
| Oprogramowanie sterujące: | - Tak, proszę. |
Rozpoznanie biometryczne Brama z barierą klapową DC24V dla stacji metra
| Typ: | Jednokernia lub podwójna jednostka jądrowa |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-70 ℃ |
| Orzecznictwo: | CE |
CE Approved Fast Swing Barrier Gate z czytnikiem kodów QR RFID
| Wymiar: | 1200(Dł.)*300(Sz.)*1000(Wys.)MM |
|---|---|
| Moc robocza: | AC 110 V / 60 Hz |
| Materiał: | Pozostałe |
4 Temperatura pasa ruchu Wykrywanie twarzy Klapa barierowa ESD Brama
| Typ: | Jednokernia lub podwójna jednostka jądrowa |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-70 ℃ |
| Orzecznictwo: | CE |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Natężenia przepływu: | 35 lub 40 osób na minutę |
|---|---|
| Prędkość przesuwna: | 0,6 sekundy |
| Zasilacz: | AC 100-240Volt |
Szkło akrylowe SS316 0,6 s Brama z barierą klapową 40 osób / min
| Typ: | Jednokernia lub podwójna jednostka jądrowa |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-70 ℃ |
| Orzecznictwo: | CE |
Kanał termiczny 900 mm Bariera dla pieszych o wysokości 0,6 S
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |

