Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 460 produkty.
Długa żywotność Swing Barrier Gate, zdalne sterowanie Speed Gate Systems z systemem wskazującym IR
| Nazwa produktu: | Długa żywotność Brama szlabanu wahadłowego z systemem wskazującym na podczerwień w zdalnym sterowani |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Pilot z dwoma silnikami Brama szlabanu wahadłowego z czytnikiem linii papilarnych i RFID
| Nazwa produktu: | Pilot z dwoma silnikami Brama szlabanu wahadłowego z czytnikiem linii papilarnych i RFID |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Wodoodporna brama ze stali nierdzewnej Swing Barrier Gate, bariera wahadłowa w pływalni
| Nazwa produktu: | Wodoodporna brama huśtawka ze stali nierdzewnej do pływalni i siłowni |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dwukierunkowy mechanizm przesuwny Swing Barrier Gate / bramki bezpieczeństwa dla pieszych na dworcu autobusowym
| Nazwa produktu: | Długa żywotność Brama szlabanu wahadłowego z systemem wskazującym na podczerwień w zdalnym sterowani |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
W pełni automatyczna bariera bramki statywu SS304 z programem samokontroli
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Funkcja samokontroli alarmu Swing Barrier Gate Direction Display Czytnik kart identyfikacyjnych
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 350*280*990mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Kolumna Ręczna jednokierunkowa brama wahadłowa, bariera ramienia supermarketu
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 168 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
IP54 220v AC Power Flap Barrier Gate Elektroniczna bramka optyczna Wysokość talii
| Nazwa produktu: | Brama Bariery Klapowej |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*990mm |
| Wielkość paczki: | 1280*370*1070mm |
Zatwierdzone przez CE bariery przeciwpoślizgowe ze stali nierdzewnej 304 TCTP / IP, RS485
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Promieniowanie podczerwieni Elektroniczna bramka obrotowa z funkcją alarmu dla społeczności mieszkaniowej
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |

