Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 460 produkty.
Statyw alarmowy Tailgating Bramy bezpieczeństwa Półautomatyczne zatwierdzenie CE
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Podanie: | Firma, hotel, lotnisko |
| ODM / OEM: | przyjęty |
Automatyczna obrotowa bramka obrotowa RFID z automatyczną bramką obrotową W zewnętrznej służbie publicznej
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
| Szerokość przejścia:: | ≤600 mm |
Kamera z funkcją wykrywania temperatury na podczerwień Huśtawka Barierowa brama
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
zewnętrzny termometr do rozpoznawania twarzy Bariery na podczerwień Swing Arm Barriers
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Bramka obrotowa TCP / IP z kartą RFID / odciskiem palca w systemie kontroli dostępu control
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa TCP / IP z kartą RFID / odciskiem palca w systemie kontroli dostępu |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Wysokiej klasy szklana brama o szerokości 900 mm Swing Barrier Gate z czytnikiem kart
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
Bramy wjazdowe w jedną stronę Rozpoznawanie twarzy Kołowrót Silnik szczotkowy DC24V z wieloma funkcjami
| Rozmiar produktu: | 1400/1300*200*1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
| Życie: | Ponad 15 lat |
Inteligentny antystatyczny pasek na nadgarstek ESD Gate z oprogramowaniem kontroli dostępu do karty HIV
| Monitor: | 8 cali |
|---|---|
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
| Oprogramowanie kontrolne: | Dostępny |
Bariera klapy czytnika kart rfid ze skrzydłem ze szkła akrylowego w pilocie zdalnego sterowania
| Nazwa produktu: | Bariera klapy czytnika kart rfid ze skrzydłem ze szkła akrylowego w pilocie zdalnego sterowania |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dostęp do monet i bramka bariery z kodem kreskowym systemu zarządzania biletami dla odwiedzających visit
| Nazwa produktu: | Dostęp do monet i bramka bariery z kodem kreskowym systemu zarządzania biletami dla odwiedzających v |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |

