Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 461 produkty.
Promieniowanie podczerwieni Elektroniczna bramka obrotowa z funkcją alarmu dla społeczności mieszkaniowej
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Elektroniczny czytnik kodów kreskowych TCP / IP Swing Barrier Gate RFID
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Transmisja: | Całkowicie elektryczny mechaniczny |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Kontrola dostępu NFC RFID czytnik kart bariera bramy
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Led Light RFID Bezpieczeństwo Dostęp dla pieszych Ochrona dla pieszychSwing Gate Infrared Swing Gate Barrier
| Nazwa produktu: | Bariera huśtacza dla pieszych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1400*280*1000 mm |
Inteligentna biometryczna kontrola dostępu Speed Gate All In One System Łatwa instalacja Bramy
| Nazwa produktu: | Bramka prędkości biometrycznej kontroli dostępu |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70KG / szt |
Wielokrotna brama kołowrotu statywu Stacja autobusowa Kontrola dostępu do biletów Wodoodporna
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Biblioteka / wnętrze sklepu Statyw Bramki bezpieczeństwa Jednokierunkowy dostęp dla pieszych Kołowrót Kod HS
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Zewnętrzna klapa Barrier Gate Swiping Card Barcode Stadium Anti-pułapka Funkcja
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Czas włączania / wyłączania 1-2 sekundy Brama obrotowa Bariera Zabezpieczenie Pieszy Mechaniczny
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Kontrola dostępu do zewnętrznych i wewnętrznych kart IC ID Malowana brama wahadłowa, brama skrzydłowa wysokiej klasy
| Nazwa przedmiotu: | Malowana brama skrzydłowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szczegóły pakowania: | karton + drewniana skrzynka / skrzynia; |

